S podporou likvidity Bitcoinů se zvyšuje nabídka EOSDT o 100 milionů USD

Jak decentralizované financování, nebo DeFi, průmysl neustále roste, potřeba likvidity v kryptoměnách stále stoupá. DeFi startup Equilibrium dnes rozšířil nabídku svého decentralizovaného EOS steacocoinu, EOSDT, v důsledku integrace Bitcoinové (BTC) likvidity. Společnost Equilibrium, hlavní multi-řetězec DeFi, zvýšila cirkulační strop EOSDT ze 70 milionů na 170 milionů dolarů, oznámila firma 1. května.

Chceš obchodovať na burze a byť ziskový? Možno ťa bude zaujímať Trading Room.

Integrace EOSDT s pBTC řídí tok likvidity

Tento tlak byl možný díky integraci EOSDT s křížovou řetězcovou DeFi likviditní sítí pTokens, která umožnila kolateralizaci Bitcoinů pomocí tokenu pTokens s BTC, pBTC. Bitcoin je největší kryptoměnou v tržní kapitalizaci. Je to jedno z nejlikvidnějších krypto aktiv s objemem obchodování více než 52 miliard dolarů v době tisku. Integrací pBTC – tokenu kompatibilního s Ethereum a EOS, určeného pro Bitcoiny – poměr 1: 1 – rovnováha uvolní masivní novou likviditu pro ekosystém EOS a současně zvýší zájem o DeFi na bázi BTC.

Alex Melikhov, generální ředitel a zakladatel společnosti Equilibrium, řekl:

„Likvidita je jednou z prvních výzev, které musí rámec DeFi překonat, takže kompatibilita Bitcoinů je hlavním úspěchem pro zajištění budoucnosti Equilibrium. Tato integrace umožňuje miliardám dolarů v nové likviditě, aby se dostali na decentralizované financování založené na EOS. “

Dolary a Bitcoiny


Thomas Bertani, zakladatel vývojového týmu za pTokens, Provable Things, zdůraznil, že integrace spojuje světovou rezervní měnu, americký dolar, s největší kryptoměnou, Bitcoiny:


„S bitcoiny, které nyní poskytují další kolaterál pro EOSDT, spojuje tradiční světovou rezervní měnu, americký dolar, s dosud nejpoužívanějším a nejpopulárnějším digitálním aktivem. Toto sňatek mezi fiatem a digitálními měnami vytváří vrstvy likvidity a jedinečnou kolaterální základnu, kterou tradiční měny jednoduše nemohou poskytnout. ““


Equilibrium říká, že inteligentní smlouvy EOSDT mají více než 10 milionů dolarů EOS kolaterálu. Tady je prohlašováno, že to je zatím největší část ze všech decentralizovaných aplikací založených na EOS. Roční procentní sazba likvidity řízené EOSDT vůči kolaterálu těkavých krypto aktiv činí 1%, řekl Melikhov pro Cointelegraph. Zpráva přichází uprostřed nadcházejícího seznamu pBTC na hlavní kryptoburze, Bitfinex. Jak bylo oznámeno, seznam se uskuteční v květnu 2020.

Prihláste sa na odber informácii cez náš Telegram a nepremeškajte najnovšie informácie zo sveta kryptomien. Ak vám článok páčil, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo na Twitteri. Nájdete nás aj na Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *