Nadace Litecoin produkuje komediální Horor Film

Nadace Litecoin fungovala jako výkonný producent hororového filmu s hrůzou z těžkých kovů „We Summon the Darkness“. Film byl produkován společností produkující film v Los Angeles a Litecoin obhajuje Common Enemy a byl spuštěn digitálně 10. dubna.

Nadace Litecoin mezi výkonnými producenty

1. dubna nadace Litecoin Foundation sdílela upoutávku na satanský komediální horor s tématikou těžkých kovů, pro který vystupovala jako výkonný producent. Logo nadace je vidět v úvodních kreditech přívěsu.

Všechny hvězdy temnoty jsou Alexandry Daddario, Amy Forsythové a také představení z Johnnyho Knoxville. Film měl premiéru na Fantastickém festivalu v Texasu v září 2019 a minulý týden byl vydán digitálně.

Chceš obchodovať na burze a byť ziskový? Možno ťa bude zaujímať Trading Room.

Film byl produkován společností Common Enemy, produkční společností Jarod Einsohn a Kyle Tekiela – s nadací, která dříve popsala Tekiela jako dobrovolníka pro komunitu Litecoin. Tři z 11 videí, která jsou v současné době hostována na kanálu YouTube společného nepřítele, propagují Litecoin (LTC) jako platební prostředek.

Nadace Litecoin angažuje filmový průmysl

Nadace Litecoin tiše pracuje na kultivaci přítomnosti ve filmovém světě zhruba jeden rok. Organizace sponzoruje Mezinárodní filmový festival v San Diegu v říjnu 2019. Návštěvníci festivalu, kteří si zakoupili šestidenní vstupenku, dostali Litecoin, který mohli věnovat filmům přijatým k promítání na akci. Film, který shromažďuje nejvíce darů LTC, by získal cenu „Cena Litecoin Foundation Award“ a získal dalších 1 000 USD v Litecoinu. Ocenění nadace získal Guilo Davies ‘Philophobia’.

Tvůrce litecoinu Charlie Lee uvedl:

„Hromadné přijetí vyžaduje dvě věci: povědomí a případy použití v reálném světě. Filmový průmysl přesvědčuje obě tyto skupiny přesvědčivým způsobem.“

Lee dodal: „Litecoin má potenciál být silným nástrojem pro financování filmu a díky spolupráci s kreativními a vlivnými lidmi v tomto prostoru máme příležitost představit Litecoin milionům jednotlivců po celém světě.“ V květnu 2019 Anthony Mackie, herec, který hrál Hawkmana v The Avengers, propagoval Litecoin ve videu „Vše, co dělám za den“ zveřejněném společností Vanity Fair.

Prihláste sa na odber informácii cez náš Telegram a nepremeškajte najnovšie informácie zo sveta kryptomien. Ak vám článok páčil, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo na Twitteri. Nájdete nás aj na Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *