Zavření již čtvrté kryptoburzy v Brazílii!

Brazilská kryptoburza XDEX, která je ve vlastnictví největšího makléře v Latinské Americe, oznámila ukončení své činnosti. Společnost oznámila uzavření 31. března:

“Dnes oznamujeme, že XDEX zahajuje proces uzavírání svých aktivit. Projekce trhu, konkurence a málo regulačních pokroků snížily příležitosti na začátku projektu a byly základem pro toto obtížné rozhodnutí.”

Chceš obchodovať na burze a byť ziskový? Možno ťa bude zaujímať Trading Room.

Zabere to nějaký čas

Společnost nabídla nevazební přeposlání kryptoměn, takže zákazníci mají až 30 dní ode dne oznámení, aby své pozice uzavřeli a svůj zůstatek v plné výši vybrali na platformě. „Při podání žádosti o výběr budou finanční prostředky zaslány na bankovní účet zaregistrovaný v XDEXu do 1 pracovního dne podle záznamů banky,“ uvedlo oznámení a dodalo:

„Pokud zákazník po 30 dnech neprodá aktiva, učiníme to jejich jménem a částka získaná z prodeje bude uložena na bankovní účet zaregistrovaný u XDEX do 3 pracovních dnů.“

Nepodařilo se uchytit

XDEX, který byl uveden do provozu v roce 2018, se pokusil vydělat na možném vstupu brazilských institucionálních investorů do krypta. Platformu vlastnili partneři XP Investimentos. XP Investimentos, jeden z největších makléřů v Latinské Americe, který spravuje miliardy investic.

Toto je čtvrtá společnost zaměřená na obchodování s Bitcoiny, která uzavírá své aktivity v Brazílii. Předtím také brazilské společnosti, OmniTrade, Latoex a Acesso Bitcoin oznámily ukončení své činnosti. Na konci loňského roku odhalila své uzavření další brazilská společnost Bitcoinů zvaná Bitjá.

Prihláste sa na odber informácii cez náš Telegram a nepremeškajte najnovšie informácie zo sveta kryptomien. Ak vám článok páčil, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo na Twitteri. Nájdete nás aj na Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *